كسب مقام اول نثر طنز در هفتمين جشنواره سراسري طنز مكتوب

 

هفتمین جشنواره طنز مکتوب برگزیدگان خود را شناخت

به گزارش روابط عمومی هفتمین جشنواره طنز مکتوب، مراسم اختتامیه این جشنواره عصر امروز با حضور راه یافتگان به مرحله نهایی و جمعی از پیشکسوتان این عرصه برگزار شد و طی آن برنامه های مختلفی از جمله شعر خوانی افراد برگزیده، اجرای نمایش صحنه ای و شعرخوانی توسط شاعر برجسته اکبر اکسیر و معرفی برگزیدگان این جشنواره صورت گرفت.

در بخش «داستان کوتاه » این جشنواره از میان 7  نامزد در «موضوع آزاد» هیچ اثری نتوانست موفق به کسب مقام اول شود و بنا بر رای هیات داوران «علیرضا لبش» از استان تهران مقام دوم، «محمد بکرانی» از استان خراسان شمالی و « معصومه عیوضی» از استان تهران مشترکا مقام سوم را کسب کردند. همچنین در همین بخش و در «موضوع ویژه حمایت از تولید ملی، کار و سرمایه ایرانی» ، «رضا احسان پور» از استان اصفهان به عنوان اثر برتر شناخته شد و از « احسان غدیری» هم تقدیر شد.

همچنین در بخش «کوتاه نوشت» نیز هیچ اثری شایسته دریافت مقام اول شناخته نشد و به این ترتیب «ابوالقاسم صلح جو» از استان فارس مقام دوم و «مهدی فرج اللهی» از استان تهران موفق به کسب مقام سوم در این بخش شدند.

بنا بر این گزارش هیات داوران در بخش «شعر» از میان 10 نفر راه یافته به مرحله نهایی، « امید مهدی نژاد» از استان تهران، مقام اول، «مهران حسینی» از استان قزوین مقام دوم و «احمدرضا قدیریان» از استان یزد به عنوان مقام سوم از سوی هیات داوران این جشنواره شناخته شدند و از «سید امیر سادات موسوی» از استان همدان، «عباس احمدی» از استان قم و «مجید رحمانی صانع» از استان خراسان رضوی در بخش ویژه تقدیر به عمل آمد.

همچنین در بخش «مقاله» از بین 8 اثر راه یافته، «محمد حکیم آذر» از استان چهارمحال و بختیاری و «ابوالفضل حری» از استان مرکزی و «فاطمه تسلیم جهرمی» از استان فارس به ترتیب حائز مقام اول، دوم و سوم شدند.

در این مراسم در بخش « نمایشنامه» که امسال به جشنواره اضافه شده بود؛ از  بین 6 اثر، «علی حسنلو» از استان قم و «مهرداد صدقی» از استان خراسان شمالی به ترتیب به عنوان مقام‌های دوم و سوم این بخش از جشنواره معرفی شدند و اثری حائز رتبه اول شناخته نشد.

در بخش «نثر» از میان  8 اثر  راه یافته به مرحله نهایی « فرهاد ناجی» از استان مازندران مقام اول، «فرزین پورمحبی» از استان تهران مقام دوم و «امین تویسرکانی» از استان اصفهان مقام سوم این جشنواره را از آن خودکردند، همچنین «امین تویسرکانی» در بخش ویژه نثر نیز از سوی هیات داوران شایسته تقدیر شناخته شد.

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. Posting comment as a guest.
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

کلا حقوقی نمی‌گیریم که بخواد محفوظ باشه، ولی شما رعایت کنید!

طراحی و اجرا "مینا وب "