افاضات اينجانب / فروردین 92

نظر به اينكه در خبرها آمده بود كه شماري از مردم تونس در اعتراض به عملكرد رسانه هاي آن كشور، با تجمع در چند نقطه از ساحل بوجعفر در شهر ساحلي سوسه، تلويزيون هاي خود را به آب دريا سپردند، اينجانب پيشنهاد مي‌كنم مردم عزيز براي اعتراض به برنامه‌هاي شاد و مخاطب پسند صدا و سيما اين كار را نكنند چون برنامه‌هاي تلويزيون‌هايشان به اندازه كافي در آب غوطه ور است و نيازي به انداختن آن در آب دريا نيست!

نظر به اينكه رئیس جامعه معلولان ایران از افزایش وسایل توانبخشی و عدم تخصیص ارز مرجع برای خرید این وسایل خبر داده و گفته است كه در حال حاضر قیمت یک ویلچر از یک میلیون به 10 میلیون تومان رسیده است، اينجانب پيشنهاد مي‌كنم جهت عرضه گسترده ويلچر در بازار به منظور كاهش قيمت آن و بالا بردن خدمات پس از فروش خودروهاي پرايد، وجود ويلچر به عنوان يكي از آپشن‌هاي خودروي پرايد در نظر گرفته شود!

نظر به اينكه در خبرها آمده بود كه رانندگی بر روی سرعت‌گیرهای خیابان می‌تواند به پزشکان در شناسایی آپاندیسیت حاد در بیماران کمک کند، اينجانب پيشنهاد مي‌كنم مركز فوق تخصصي مشهد به عنوان بزرگترين مركز شناسايي آپانديس‌هاي حاد در جهان انتخاب شود!

نظر به اينكه معاون مالیات‌های مستقیم سازمان امور مالیاتی گفته است كه بدهی های مالیاتی کسانی که بیش از 50 درصد اموال خود را در مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی و سیل مازندران از دست داده‌اند، بخشوده می‌شود، اينجانب پيشنهاد مي‌كنم ايشان تكليف كساني كه 49.99 درصد از اموال خود را از دست داده‌اند را نيز مشخص نمايد!

نظر به اينكه وزارتخانه‌های راه و شهرسازی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی مکلف شدند که معتادان بهبودیافته معرفی شده از سوی دبیرخانه‌های شورای هماهنگی مبارزه با مواد استان‌ها را در طرح مسکن مهر در اولویت قرار دهند، اينجانب پيشنهاد مي‌كنم جوانان مجرد و متاهل به همراه همسر و فرزندانشان كه جوياي مسكن هستند، به همراه خانواده از اين طرح استقبال كرده و پس از معتاد شدن، خودشان را به يكي از مراكز ترك اعتياد معرفي كنند، تا بتوانند اسم خود،همسر و فرزندانشان را در اولويت طرح‌هاي مسكن مهر قرار دهند!

نظر به اينكه در خبرها آمده بود كه يكي از مسئولان در همايشي عنوان داشته است كه مهمترین شاخص توسعه فرهنگی جوامع بشری، میزان استفاده بهینه مردم آن از فضای مجازی است و متاسفانه نزدیک به دو میلیون ایرانی عضو شبکه اجتماعی فیس بوک هستند، اينجانب پيشنهاد مي‌كنم اين دو ميليون نفر شناسايي و محاكمه شوند چون مطمئنا هر دو ميليون نفر براي عضويت در فيسبوك از نرم‌افزارهاي غيرقانوني فيلتر شكن استفاده مي‌نمايند!

نظر به اينكه سياست كنوني دولت افزايش جمعيت است و از طرفي هم گفته مي‌شود كه پارازيت‌ها باعث سقط جنين مي‌شود، اينجانب پيشنهاد مي‌كنم جهت افزايش هر چه بيشتر جمعيت، ارسال پارازيت در كشور متوقف شود!

نظر به اينكه يك شرکت هلندی Mars One‌ ثبت‌نام اولیه از داوطلبان حضور در سفر بی‌بازگشت به مریخ را آغاز و تاكنون بیش از یک هزار درخواست برای حضور در این سفر دریافت كرده است، اينجانب پيشنهاد مي‌كنم اين شركت جهت بالا بردن آمار داوطلبان خود بخش مجزايي نيز براي ثبت نام از ايرانيان ايجاد نمايد چون با روند فعلي اكثريت مردم زندگي تا آخر عمر در مريخ را ترجيح مي‌دهند!

نظر به اينكه جام جم از صف ۸۰ هزار نفری جوانان ۲۰ ساله برای عمل زیبایی دماغ خبر می‌دهد، اينجانب پيشنهاد مي‌كنم به جاي اين 80 هزار جوان، به همين نسبت مسئولان بيني‌هاي خود را عمل كنند تا بتوانند حال و روز مردم در شرايط كنوني اقتصادي، اجتماعي و ... را ببينند!

نظر به اينكه در خبرها آمده بود كه رئیس مرکز امور زنان و خانواده ریاست جمهوری اعلام کرده است كه زنان می‌توانند به ازای هر فرزندشان یکسال زودتر درخواست بازنشستگی دهند و به همان میزان تعداد سال‌ها حقوق دریافت کنند، اينجانب پيشنهاد مي‌كنم دختران جوان جوياي كار از اين فرصت طلايي استفاده كرده و تا مي‌توانند فرزند بياورند تا بتوانند با يك تير چند نشان بزنند. اول اينكه به ازدياد نسل و رسيدن به ركورد يك ميليارد نفر كمك شاياني ‌كنند، دوم اينكه با دريافت يارانه فرزندان به حقوقي ميليوني دست پيدا نمايند، سوم اينكه ظرف كمتر از چند سال بازنشسته شده و بنشينند منزل كنار يا روي فرزندانشان، چهارم اينكه از صدها مزاياي ديگر اين طرح بهرمند شوند كه البته در مورد ساير مزاياي آن حضور ذهن ندارم!

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. Posting comment as a guest.
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

کلا حقوقی نمی‌گیریم که بخواد محفوظ باشه، ولی شما رعایت کنید!

طراحی و اجرا "مینا وب "