پیشنهادات اینجانب / مرداد 90

نظر به اينكه در خبرها آمده بود كه ۴۵ دختر و پسر که در قالب تور مختلط کوهنوردي قصد سفر به ارتفاعات اطراف مشهد را داشتند، توسط مأموران پليس امنيت اخلاقي خراسان رضوي دستگير شدند، اينجانب پيشنهاد مي‌كنم مسئولان امر جهت نظارت بيشتر منبعد به ازاي هر اتوبوس سياحتي دو ون امنيت اخلاقي نيز به همراه اتوبوس مذكور روانه مقصد كنند تا در صورت لزوم زحمت ارشاد و ساير قضايا را بكشند!

نظر به اينكه سيدعلي موسوي گرمارودي گفته است كه اگر مسئله گراني کاغذ در کشور حل شود و پديده مميزي هم از سامانه نشر کتاب‌ها حذف شود، نمايشگاه کتاب تهران در دنيا نظير نخواهد داشت، اينجانب پيشنهاد مي‌كنم اگر حل اين مسائل فقط در جهت بي‌نظير نشان دادن نمايشگاه كتاب تهران باشد، نيازي به اين كار نيست، چون در حال حاضر اين نمايشگاه با همين مميزي‌هايش در جهان بي نظير است!

نظر به اينكه رئيس اتحاديه لبنيات كشور گفته است كه حد استاندارد بار میکروبی شیر 100 هزار و در نهايت يك ميليون واحد است که این میزان در مورد تولیدات داخلی به 20 میلیون نیز می‌رسد، اينجانب پيشنهاد مي‌كنم مسئولان اين ميكروب‌ها را توجيح كنند كه واحد خود را بر اساس قيمت شير افزايش ندهند تا مردم لااقل به غير از معضل افزايش قيمت شير، دغدغه بار ميكروبي آن را نداشته باشند!

نظر به اينكه رييس اتحاديه عينك‌سازان و عينك‌فروشان اهواز گفته است كه براساس تصميم مسوولان كشور عينك آفتابي يكي از اقلام ممنوع وارداتي كشور اعلام شده است، اينجانب پيشنهاد مي‌كنم علاوه بر عينك آفتابي، واردات شيشه دودي نيز براي جلوگيري از عدم سياه بيني مردم نسبت به اطراف خود ممنوع گردد!

نظر به اينكه در خبرها آمده بود كه ساعات كار مفيد در ايران در بخش دولتي تنها 22 دقيقه است، اينجانب پيشنهاد مي‌كنم كارمندان دولت در هفته فقط يك روز سر كار حاضر شوند و يك دفعه دو ساعت كار مفيدشان را انجام دهند و بعد بروند منزل شش روزي را استراحت كنند!

نظر به اينكه مدیرکل حوزه ریاست پزشکی قانونی کشور گفته است كه در حال حاضر در دنیا مصرف تریاک دارای رتبه چهارم است، ولی ایران در این زمینه رتبه اول را داراست، اينجانب پيشنهاد مي‌كنم معتادان عزيز منبعد ساير مشتقات مواد مخدر را بيشتر مصرف نمايند تا لااقل رتبه ايران در مصرف ترياك به چهار برسد!

نظر به اينكه در خبرها آمده بود كه اداره اماكن دستور جمع آوري همه كراوات‌ها را از تمام مغازه‌ها داده است، اينجانب پيشنهاد مي‌كنم مغازه‌داران محترم در يك حركت خودجوش منبعد به جاي كراوات اقدام به فروش مواد مخدر صنعتي و غير صنعتي نمايند تا بدين وسيله شايد دستور جمع آوري ضربتي آنها نيز صادر شده و اجرايي گردد!

نظر به اينكه در خبرها آمده بود كه به دنبال اعمال محدوديت‌هاي متعدد اينترنتي و قوانين سخت‌گيرانه حكم دادگاهي در هند درباره محدوديت 15 شركت اينترنتي اين كشور، كاربران هندي در 16 شهر به تجمع اعتراضي پرداختند، اينجانب پيشنهاد مي‌كنم مسئولان هندي براي جلوگيري مجدد از اين قبيل اتفاق‌ها بيايند تمام شركت‌هاي ارائه دهنده اينترنت را زيرمجموعه سازمان ارتباطات خود كنند و شيرفلكه را دست خود گرفته و از آنجا باز و بسته نمايند و به مرور مردم را با اينترنت آبكي خود عادت دهند تا ديگر كسي اعتراض نكند!

نظر به اينكه در خبرها آمده بود كه نقش برجسته کورنگون در ممسنی شیراز که به گفته یک باستان شناس، قدیمی‌ترین نقش برجسته جهان است رفته رفته در حال محو شدن است، اينجانب پيشنهاد مي‌كنم مسئولان ممسني با سارقان عزيز مجسمه‌هاي مفقود شده قبلي قراردادي را منعقد كرده تا اين مجسمه‌ها را هم زودتر از ديدگان محو كنند تا بدين وسيله مردم شاهد تخريب تدريجي اين آثار نباشند و اينقدر حرص بخورند!

نظر به اينكه نایب رئیس مجلس گفته است كه معضل افزایش سطح عمومی قیمت‌ها برای مردم بر بیکاری در حال سبقت و نزدیک به نقطه جوش رسیده است، اينجانب پيشنهاد مي‌كنم ايشان كمي به آمارهاي ارائه شده توجه بيشتري كنند چون بر اساس اين آمارها همه چيز نه تنها به نقطه جوش نرسيده بلكه به نقطه انجماد رسيده است و دماي آن نيز همين طور دارد پايين و پايين تر مي‌رود و بر اساس پيشبيني‌هاي به عمل آمده توسط كارشناسان زبده بر اساس 3 هزار ميليارد ساعت كار كارشناسي شده، به زودي از مرز صفر مطلق هم خواهد گذشت و ركوردي ديگر در جهان توسط ما شكسته خواهد شد!

نظر به اينكه معاون وزير نفت گفته است كه ممكن است صادرات نفت ايران به دليل مرمت و نگهداري ميادين 20 تا 30 درصد كاهش پيدا كند و شايد برنامه‌ريزي براي مرمت ميادين طوري بوده كه با تحريم‌ها همزمان شده است، اينجانب پيشنهاد مي‌كنم مسئولان وزارت نفت از هم اكنون شروع طرح مرمت ساير ميادين استخراج نفت را هم اعلام كنند تا وقتي كه صادرات نفت ايران مجددا كاهش يافت دليلي براي آن داشته باشند!

نظر به اينكه پژوهشگر شوراي فرهنگي، اجتماعي زنان گفته است كه بر اساس پژوهش به عمل آمده 87 درصد دانشجويان پسر پوشش نامناسب دختران را از دلايل بي‌تمايلي به بحث ازدواج عنوان كرده‌اند، اینجانب بعد از زدن یک لبخند ژکوند پیشنهاد می‌کنم اين پژوهشگاه در فرم‌هاي نظرخواهي خود به جاي استفاده از يك گزينه مذكور از گزينه‌هاي ديگري مثل بيكاري، نداشتن امنيت شغلي، تورم، مسكن و ... نيز استفاده كند تا دانشجويان بتوانند به جاي زدن يك گزينه موجود، از بين چند گزينه يك مورد را به دلخواه خود انتخاب كنند!

 

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. Posting comment as a guest.
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

کلا حقوقی نمی‌گیریم که بخواد محفوظ باشه، ولی شما رعایت کنید!

طراحی و اجرا "مینا وب "