پيشنهادات اينجانب / تير 91

* نظر به اينكه يكي از خبرگزاري‌ها اعلام كرده است كه نرخ بیکاری در ۱۷ کشور اروپایی منطقه یورو ماه گذشته نیز روند صعودی خود را ادامه داده و به ۱۱ درصد رسیده است، اينجانب پيشنهاد مي‌كنم اين خبرگزاري اعلام نمايد كه نرخ بيكاري در اروپا بر اساس 8 ساعت كار روزانه محاسبه مي‌شود يا يك ساعت كار در هفته!

* نظر به اينكه در خبرها آمده بود كه سايت پيوندها (تارنماهاي مفيد ايراني) در رنكينگ جهاني، رتبه 509 را به خود اختصاص داده است، اينجانب پيشنهاد مي‌كنم با فيلتر كردن روز افزودن ساير سايت‌هاي اندك باقيمانده، اين رده را آنقدر بالا ببريم كه حتي از گوگل نيز پيشي بگیریم تا بدين وسيله بتوانيم اين تارنما را به سراسر جهان صادر نماييم!

* نظر به اينكه يك شركت قديمي سازنده اجاق گاز در انگليس دست به ساخت مدل جديدي زده كه با يك پيامك، خاموش و روشن مي‌شود، اينجانب پيشنهاد مي‌كنم علاقمندان اين اجاق گاز در ايران قبل از خريد به اين نكته توجه كنند كه ممكن است پيامك ارساليشان به علت وجود كلماتي چون قرمه سبزي، سبزي پلو، كوكوسبزي و غذاهايي از اين دست فيلتر شده و غذايشان بسوزد، آن وقت ريختن آب در قسمت سوخته شده هم ديگر افاقه نخواهد كرد!

* نظر به اینکه نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفته است که گرانی‌ها بسیار آزاردهنده شده است و باید دعا کنیم که متوقف شود، در مورد پایین آمدن قیمت‌ها نیز انشاءالله بعد از توقف افزایش فکر می‌کنیم، اینجانب پیشنهاد می‌کنیم ایشان دقیقا بفرمایند کار مجلس دقیقا دعا کردن جهت بهبود اوضاع مملکتیست یا نوشاندن پادزهر بعد از مرگ سهراب!

* نظر به اينكه نتایج یک تحقیق در تهران نشان داده است که میزان مصرف روزانه مایعات در قشر کم درآمد این شهر روزانه ۲۰۴۸ سی سی در قشر متوسط ۱۸۸۳سی سی و در قشر مرفه ۱۶۵۳سی سی است، اينجانب پيشنهاد مي‌كنم محققانت ميزان مصرف روزانه مايعات بعضي از مسئولان را اندازه گيري كنند چون ظاهرا اين قشر زحمت كش از مايعات حتي يك سي‌سي هم در طول سالها خدمت خود استفاده نمي‌كنند!

* نظر به اينكه مدیر عامل شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران گفته است كه با تولید بنزین در پالایشگاه شازند، ایران به قطب تولید بنزین در خاورمیانه تبدیل می‌شود، اينجانب پيشنهاد مي‌كنم با روند كنوني و افزايش روزافزون قيمت‌ها و به تبع آن كم شدن مصرف اين اقلام توسط شهروندان، دولت در سال جاري جشن خودكفايي كليه حامل‌هاي انرژي، گوشت قرمز، مرغ، لبنيات، سبزيجات، ميوه و ساير اقلام اساسي و غير اساسي را يكجا بگيرد كه در هزينه‌هاي جشن صرفه‌جوئي قابل ملاحظه‌اي صورت گيرد!

* نظر به اينكه در خبرها آمده بود که طرح انتقال آب از دریای خزر به شهرهای مركزی ایران، با سرمایه‌ای بالغ بر سه هزار میلیارد تومان كلنگ‌زنی شده است، اينجانب پيشنهاد مسئولان اين قضيه را روشن كنند كه اين چه صيغه‌ايست كه جديداً همه چيز در اين مملكت بر اساس عدد سه هزار مي‌گردد!

* نظر به اينكه براساس قوانين كنفدراسيون فوتبال آسيا، كشور ميزبان بايد اجازه ورود تماشاگران را بدون توجه به جنسيت آنان بدهد و همچنين با توجه به اين موضوع كه علي كفاشيان رييس فدراسيون فوتبال ايران در رابطه با ميزباني مسابقات نوجوانان آسيا گفته است كه تابع قوانين "کنفدراسیون فوتبال آسیا" هستيم، اينجانب پيشنهاد مي‌كنم مسئولان براي رسيدن به اين مهم از ابزارهاي امنيتي و فيلترينگ بيشتري در اينجا استفاده كنند، از جمله استفاده از هدفن‌هاي بزرگ صنعتي تا خواهران عزیز الفاظ فوق اديبانه تماشاگران روبرو را نشنوند. همچنین استفاده از چشم بند تا حركات فوق اديبانه بازيكنان را هم نبينيد و يا به جای مورد دوم لااقل بازی با 5 ثانيه تاخير بر روي پرده‌اي كه مابين خواهران و زمين فوتبال كشيده شده است نمايش پیدا کند تا هم نظر فدراسيون فوتبال تامين شود هم نظر مسئولان.

* نظر به اينكه عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس هشتم در واکنش به اظهارات اخیر وزیر نیرو مبنی بر نداشتن توجیه اقتصادی انتقال آب دریای خزر به مرکز کشور، گفت: این طرح فقط جنبه تبلیغاتی و ایدئولوژیک داشته و از نظر اقتصادی نیز عملی نیست، اينجانب پيشنهاد مي‌كنم جهت به دست گرفتن جنبه ايدئولوژيكي جهان طرح انتقال آب درياي خزر به كره ماه را به منظور استقرار فضانوردان داخلي در ايستگاه فضايي ايران در سال 1404 تصويب و هزينه‌هاي مرتبط با آن را به ميزان سه هزار ميليارد بشكه نفت در بودجه سال جاري بگنجانند!

* نظر به اينكه وزارت علوم در ابلاغيه‌اي مرخصي زايمان دانشجويان را حداكثر به مدت 5 نيم سال در تمامي مقاطع تحصيلي اعلام كرده است، اینجانب پیشنهاد می‌کنم این وزارت خانه ابلاغیه‌ای هم در مورد زاییدن گاو دانشجویان مذکر و مونث بدهد که لااقل بدانند حداکثر مدت تعلیقشان چه میزان مي‌باشد!

* نظر به اينكه نشریه اقتصادی فوربس در تازه‌ترین گزارش خود شرکت تویوتا را به عنوان ثروتمندترین شرکت خودروسازی جهان در سال 2011 میلادی معرفی کرده است، اينجانب پيشنهاد مي‌كنم اين نشريه در سال جدید میلادی عنوان ثروتمندترين شركت خودروسازي را بر اساس هزينه‌‌ي توليد خودرو به قيمت مصرف كننده، به شركت‌هاي خودروسازي ايراني اختصاص دهد و آنها را از قلم نیاندازد!

* نظر به اينكه در خبرها آمده بود كه متن پیش‌نویس توافقنامه‌های ارائه شده از سوی هیات ایرانی به مقامات لبنانی، همان متن‌های امضا شده با مقامات عراقی است، طوري كه حتی کلمات عراق و بغداد (که در قرارداد با عراقی ها بوده) در پیش‌نویس ارائه شده به لبنانی‌ها وجود داشته است، اينجانب پيشنهاد مي‌كنم مسئولان من‌بعد در قراردادهاي في‌مابين كه بين دو سه كشور دوست بسته مي‌شود نام شهر و كشور مربوطه را نقطه چين بگذارند تا خود مسئولان كشورهاي ذيربط هنگام امضاء قراردادها آن نقطه‌ چين‌ها را هم پر كنند!

 

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. Posting comment as a guest.
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

کلا حقوقی نمی‌گیریم که بخواد محفوظ باشه، ولی شما رعایت کنید!

طراحی و اجرا "مینا وب "