پيشنهادات اينجانب / اسفند 90

نظر به اينكه در خبرها آمده بود كه چند مسئول سابق در دستگاه‌هاي اجرايي با همکاري يکديگر توانسته‌اند از طريق قاچاق آدامس‌هاي معروف به کشور سودي چند ميلياردي را نصيب خود کنند، اينجانب پيشنهاد مي‌كنم در طرح‌هاي امنيت اخلاقي آتي طرحي هم براي جلوگيري و مبارزه با جويدن آدامس بين جوانان در معابر عمومي و جلوگيري از قرارهاي جويدن آدامس به صورت گروهي مورد اجرا قرار گيرد تا اين مسئولان سابق نتوانند در قاچاق آدامس به كشور توفيقي پيدا كنند و بروند سراغ قاچاق يك كالاي ديگر!

نظر به اينكه بر اساس آمار بدست آمده متوسط کار روزانه مفید در بخش دولتی ایران یک ساعت و چهار دقیقه و در بخش خصوصی دو ساعت و شش دقیقه عنوان شده است، اينجانب پيشنهاد مي‌كنم اين آمار مجدداً در ماه مبارك رمضان گرفته شود تا مشخص شود كه از اين يك ساعت مفيد چند دقيقه يا بهتر بگويم چند ثانيه مفيد ديگر باقي مي‌ماند!

نظر به اينكه نایب رئیس اتحادیه طباخان از وجود مافیای توزیع کله و پاچه خام خبر داده است، اينجانب پيشنهاد مي‌كنم مسئولان مثل ساير اقلام اين يك مورد را هم از چين وارد كنند تا نسل مافيايي‌هايي كه صلاح مي‌دانند، از كشور برچيده شود!

نظر به اينكه سرپرست سازمان چاي کشور با اشاره به اينکه اغلب چاي‌هاي خارجي در واقع همان بي‌کيفيت‌ترين چاي داخلي با اسانس‌هاي شيميايي هستند، گفته است كه 90 درصد چاي در ادارات و وزارتخانه‌ها چاي‌هاي تقلبي است، اينجانب پيشنهاد مي‌كنم ايشان اگر مي‌تواند لااقل تكنولوژي اضافه كردن اسانس‌هاي شيميايي را وارد كشور نمايند كه اين همه چاي چايكاران روي دستشان باد نكند!

نظر به اينكه رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرده است كه بالاترین سرانه اسکناس جهان به ایران تعلق دارد و در حال حاضر 7 میلیارد برگ اسکناس در گردش داریم، اينجانب پيشنهاد مي‌كنم ايشان ميزان پول‌هاي غير در گردش (بلوكه شده) در داخل و خارج و همچنين جايگاه ايران در اين رده‌بندي‌ها را نيز ذكر نمايد!

نظر به اينكه معاون سازمان خصوصی سازی گفته است كه بر اساس نظر کارشناسی سازمان خصوصی‌سازی، قیمت پرسپولیس 45 میلیارد تومان و قیمت استقلال 42 میلیارد تومان برآورد شده است، اينجانب پيشنهاد مي‌كنم مسئولان ذيربط سهام اين دو باشگاه محبوب فوتبال را به علت زيانده بودن آن به عنوان سهام عدالت بين طرفداران اين دو تيم توزيع نمايند!

نظر به اينكه متخصصان علوم پزشكي و داروسازي در انگليس موفق شدند از گياه تنباكو دارويي جديد براي مقابله با ايدز توليد كنند، اينجانب پيشنهاد مي‌كنم مسئولان در كنار نصب دستگاه‌هاي خودپرداز سرنگ‌هاي بهداشتي رايگان براي معتادان، خودپردازهاي تنباكو نيز ايجاد نمايند تا معتادان عزيز تحت هيچ شرايطي دچار ايدز نشوند!

نظر به اينكه عربستان سعودی به دنبال انتشار گزارش انتقادی سازمان عفو بین الملل درباره پیش نویس قانون ضدتروریسم آن کشور، دسترسی به سایت عفو بین الملل را مسدود کرده است، اينجانب پيشنهاد مي‌كنم مسئولان اين كشور به جاي صرف هزينه هنگفت براي مسدود كردن اين قبيل سايت‌ها، به فكر راه اندازي و تأسيس اينترانت (اينترنت داخلي) باشند تا بتوانند آن را جايگزين اينترنت جهاني نمايند!

نظر به اينكه سايه نيوز در مطلبي ليستي از مشاهير مجرد ايران از جمله علي اكبر دهخدا، سهراب سپهري، فرخي يزدي، ميرزاده عشقي، صادق هدايت و ...  را اعلام كرده است، اينجانب پيشنهاد مي‌كنم مسئولان منبعد به جاي استفاده از عبارت چهار ميليون جوان مجرد از عبارت چهار ميليون مشاهير جوان استفاده نمايند!

نظر به اينكه دسترسی کاربران چینی به گوگل‌پلاس محدود شده است، اينجانب پيشنهاد مي‌كنم مسئولان امر كه معلوم هم نيست بالاخره چه كساني هستند از كشور چين عقب نمانده و هر چه زودتر در راستاي اجراي شعار پيشگيري هميشه بهتر از درمان است، گوگل پلاس را هم نيز مانند ساير سايت‌هاي اجتماعي قبل از آنكه اعضاي ايرانيش افزايش يابد، فيلتر كنند!

نظز به اينكه مدیرعامل تاکسیرانی شهر تهران از آغاز طرح تبلیغات بر روی تاکسی‌هاي تهران خبر داده است، اينجانب پيشنهاد مي‌كنم رانندگان محترم در هنگام بستن قرارداد با شركت‌هاي مربوطه تعدادي از اجناس آنها را ارزان‌تر خريداري نمايند و به جاي پس دادن مابقي پول مسافران كالاهايي مثل پودر لباسشويي، مايع ظرفشويي، پفك، چيپس، لبنيات، ماكاروني و ... را به مردم عرضه نمايند!

نظر به اينكه يكي از مسئولان گفته است كه ایجاد نارضایتی میان اقشار مختلف مردم از طریق اخلال در سیستم بانکی، ایجاد ترافیک برای نارضایتی عمومی و تحریم‌های اقتصادی، همه با هدف ایجاد نافرمانی مدنی صورت می‌گیرد که راهبرد دراز مدت غرب برای ضربه به ما هست، اينجانب پيشنهاد مي‌كنم منبعد عطسه ناگهاني، ايجاد سردرد، خارش بيني، زدن تبخال، خراب شدن دندان و امثالهم را نيز جزو راهبردهاي كوتاه و بلند مدت غرب عليه خودمان محسوب كنيم!

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. Posting comment as a guest.
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

کلا حقوقی نمی‌گیریم که بخواد محفوظ باشه، ولی شما رعایت کنید!

طراحی و اجرا "مینا وب "