افاضات اینجانب / اسفند 92

نظر به اینکه در خبرها آمده بود که ایران در بحث درآمد گردشگری دارای رتبه 147 دنیا است، اینجانب پیشنهاد می‌کنم دولت جهت افزایش گردشگر به ایران از پکیج‌های حمایتی مثل Basket of Kala استفاده کرده و برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد، هنگامی که این گردشگران در صف روادید ایستاده‌اند این بسته‌های حمایتی که می‌تواند شامل مرغ یخی، تخم مرغ رنگ پریده، روغن بدون استفاده، پنیر ناکجاآباد و از همه مهمتر برنج صددرصد هندی باشد را دو دستی اهداء نماید!

نظر به اینکه وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفته است که با توجه به اینکه جمعیت کشور نسبت به سال 1357 دو برابر شده است اما تعداد دانشجویان رشد 25 برابری داشته است، اینجانب پیشنهاد می‌کنم سایر وزرا نیز رشد بیکاری افراد تحصیل کرده و همچنین درصد سواد علمی دانشجویان را نیز نسبت به سال 57 محاسبه و اعلام نمایند!

نظر به اینکه در خبرها آمده بود که رئیس جمهور آمریکا با امضای یک دستور ریاست جمهوری، حداقل حقوق و دستمزد در آمریکا را به ده دلار و ده سنت در هر ساعت رسانده است، اینجانب پیشنهاد می‌کنم با توجه به اعلام فروپاشی اقتصاد آمریکا توسط ما، مسئولان فعلی در یک حرکت انسان‌ دوستانه به منظور کمک‌رسانی، کلیه مسئولان دولت سابق را به آمریکا گسیل نمایند تا اقتصاد آمریکا را از فروپاشی تدریجی نجات داده و کار را یکسره کرده تا اینقدر زجرکش نشوند!

نظر به اینکه فرمانده انتظامی شهرستان دیلم از انهدام شش خط لوله انتقال سوخت از ساحل به آب‌های آزاد در این شهرستان خبر داده است، اینجانب پیشنهاد می‌کنم فرماندهان انتظامی شهرهای مرزی کشور اگر می‌توانند جلوی انتقال بعضی چیزها را از آب های آزاد به ساحل را بگیرند نه فقط برعکس آن را!

نظر به اینکه در خبرها آمده بود که خروج گاز متان از سیستم گوارشی و دفعی گاوهای شیرده در یک طویله در آلمان و انباشت آن سبب بروز انفجار مهیبی شده است، اینجانب پیشنهاد می‌کنم مسئولان جهت جبران کمبود گاز داخلی از گاوهای موجود وطنی استفاده ابزاری نمایند!

نظر به اینکه در خبرها آمده بود که یک دانشجوی دانشگاه هاروارد آمریکا برای فرار از امتحانات پایان‌ترم یک ایمیل تهدیدآمیز با محتوای بمبگذاری به دانشگاه ارسال کرد، اینجانب پیشنهاد می‌کنم دانشجویان عزیز از این روش‌ها استفاده نکنند چون آن وقت نه تنها از امتحان دانشگاه بلکه از کلیه امتحانات زندگی معاف خواهند شد!

نظر به اینکه محققان آلمانی نظریه‌ای مفهومی در خصوص جوشاندن آب در یک تریلیونیم ثانیه با کمک تابش تراهرتز ارائه کرده‌اند. اینجانب پیشنهاد می‌کنم مسئولان دولت سابق نیز نظریه مفهومی در زمینه خوردن میلیاردها پول با کمک بعضی‌ها را در نیم تریلیونیم ثانیه ارائه کنند تا محققان داخلی و خارجی این قدر در کف نباشند!

نظر به اینکه وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفته است که سال گذشته 1400 میلیارد تومان بودجه به منظور کمک به افزایش جمعیت اختصاص پیدا کرده بود اما از این بودجه هیچ چیز عاید وزارت بهداشت نشده است، اینجانب پیشنهاد می‌کنم با توجه به اینکه اگر بودجه کل کشور هم برای این کار هزینه گردد باز بچه‌های دهه 60 هیچگاه بلایی که سر خودشان آمده را سر بچه‌های خود نمی‌آورند، مسئولان به جای هدر دادن بودجه‌های میلیاردی به منظور محقق کردن جمعیت 150 میلیونی، از کشورهای دوست و همسایه مثل افغانستان بچه وارد کنند!

نظر به اینکه در خبرها آمده بود که قيمت هر متر مربع زير بناي مسكوني طي 10‌سال گذشته با بيش از 10 برابر افزايش در خريد و فروش‌ و بيش از هشت برابر افزايش در اجاره ‌بها مواجه بوده و در مجموع طي 20 سال اخير قيمت خريد و فروش خانه 60 برابر و قيمت اجاره ‌بها 50 برابر شده است، اینجانب پیشنهاد می‌کنم مسئولان قیمت آب و برق و اتوبوس را نیز در چند دهه اخیر محاسبه و میزان کاهش آن را اعلام نمایند!

نظر به اینکه مدیرکل دفتر آمار و اطلاعات جمعیتی و مهاجرت سازمان ثبت احوال گفته است که 65.3 درصد تحصیل کرده‌ها حداکثر یک فرزند و تنها 10 درصد آنان چند فرزند دارند، اینجانب پیشنهاد می‌کنم مسئولان در ادامه روند فعلی و به منظور کمک به افزایش جمعیت کاری کنند که تمامی افراد تحصیل کرده که تنها دارای یک فرزند می‌باشند به خارج از کشور مهاجرت کرده تا به جای کاهش جمعیت ایران، جمعیت کشورهای مهاجر پذیر کاسته شود!

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. Posting comment as a guest.
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

کلا حقوقی نمی‌گیریم که بخواد محفوظ باشه، ولی شما رعایت کنید!

طراحی و اجرا "مینا وب "