افاضات اینجانب / دی و بهمن 92

نظر به اینکه در خبرها آمده بود که یک مرد در یمن از داماد خود یک میلیون لایک در فیسبوک را به عنوان مهریه برای دختر خود درخواست کرده است، اینجانب پیشنهاد می‌کنم با توجه به فیلتر بودن فیسبوک در ایران و همچنین اجرای سنت ازدواج آسان، پدرزن‌های باذوق ایرانی از دامادان خود فیلترینگ یک میلیون سایت را به عنوان مهریه تقاضا کنند!

نظر به اینکه وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفته است که سال گذشته ۱۴۰۰ میلیارد تومان بودجه جهت رشد جمعیت اختصاص پیدا کرده بود ولی بازدهی لازم حاصل نشد، اینجانب پیشنهاد می‌کنم ایشان و همفکرانشان اینقدر بودجه مملکت را حیف و میل نکنند چون امروزه هر کسی می‌تواند بفهمد با وضعیت اقتصادی موجود چند بچه کافیست، چه برسد به بچه‌های دهه 60 !

نظر به اینکه علی ربیعی در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان ورامین گفته است که متأسفانه در کل کشور سخت کوشی و همت اجتماعی رو به افول است و باید برنامه‌ریزی لازم صورت گیرد تا فرهنگ کار در افراد نهادینه شود، اینجانب پیشنهاد می‌کنم در همین راستا فرهنگ دستمزد به نرخ دلار نیز نهادینه شود تا همت اجتماعی مردم بدون فرهنگ‌سازی فوران کند!

نظر به اینکه محققان آمریکایی با افزودن خمیر آبکی به جلبک طی چند ساعت در آزمایشگاه، موفق به تولید نفت از جلبک شده‌اند ، اینجانب پیشنهاد می‌کنم خبرگزاری‌های داخلی این دستاورد را اینقدر بزرگ جلوه ندهند چون ما سالهاست که راهکار تولید مدیران ارشد از جلبک دریایی را در حال انجام داریم آن هم تنها با اضافه کردن کمی خمیر کشککی و پولکی!

نظر به اینکه معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده گفته است که نباید با خط کشی‌های رایج، بودجه را زنانه و مردانه کرده و فقط هشت میلیارد آن را به زنان و خانواده و بقیه را متعلق به مردان دانست، اینجانب پیشنهاد می‌کنم جهت جلوگیری از بحث و جدل‌های پیرامون این مسئله این بودجه را نه به زنان و نه به مردان بلکه به کشورهای دوست و برادر تخصیص دهند. آنها خودشان می‌دادند کجا خرجش کنند!

نظر به اینکه محققان آلمانی نظریه‌ای مفهومی در خصوص جوشاندن آب در یک تریلیونیم ثانیه با کمک تابش تراهرتز ارائه کرده‌اند، اینجانب پیشنهاد می‌کنم مسئولان صدا و سیما با عقد قراردادی با این محققین از این نظریه در آب کردن یخ برنامه‌های خود در زمانی معادل یک سال نوری استفاده کنند!

 

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. Posting comment as a guest.
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

کلا حقوقی نمی‌گیریم که بخواد محفوظ باشه، ولی شما رعایت کنید!

طراحی و اجرا "مینا وب "